Що робити, якщо телефон упав у воду: 8 головних правил
Подібні події нерідко відбуваються несподівано і випадково. Попадання вологи всередину гаджета загрожує виходом з ладу і дорогим ремонтом. Сьогодні ми розповімо вам, що робити, якщо телефон впав у воду і як врятувати втоплений смартфон.
Деталі
Навіть найсучасніша техніка іноді не застрахована від поломки. Виробники випускають деякі телефони з надійним ступенем захисту від вологи, але більша частина покупців під час вибору пристрою на цю характеристику увагу не звертає. А даремно, адже вона здатна позбавити вас від проблем через незручне поводження зі смартфоном.
Що робити, якщо телефон упав у воду
Під час потрапляння всередину, вода відразу ж вступає в контакт з деталями всередині пристрою. За відсутності належної реакції, вона здатна спровокувати коротке замикання, після якого телефон тимчасово відключиться або зовсім вийде з ладу.
Для початку слід якомога швидше вимкнути пристрій. Будь-які інші справи потрібно відкласти і перестати використовувати його. В іншому разі ризик безповоротної поломки тільки збільшується. Що довше працює телефон із вологою всередині, то сумнішими будуть наслідки.
Також важливо, щоб ніщо не заважало видаленню води з корпусу, тому чохол потрібно зняти.
Далі обов’язково витягніть SIM-карту і постарайтеся ретельно протерти насухо лоток для неї.
Якщо ваша модель телефону оснащена знімним акумулятором, то його рекомендується вийняти, висушити і відкласти. Задню панель пристрою краще не встановлювати, щоб не перешкоджати сушінню гаджета.
Протріть телефон у всіх доступних для цього місцях і видаліть вологу зовні. Слідкуйте, щоб вона не проникала під корпус, інакше внутрішні компоненти відремонтувати буде складніше.
Злегка потрясіть пристроєм, щоб виштовхнути залишки води з відсіків для навушників, зарядки або з-під кнопок.
Покладіть втоплений смартфон у ємність із силікагелем. Його ще кладуть у коробки зі взуттям. Висушений гель дасть змогу позбутися залишків вологих частинок без необхідності розбирати техніку.
А ось сушити телефон феном або в мікрохвильовці фахівці настійно не рекомендують. Будь-яке зайве джерело тепла здатне назавжди його знищити.
Источник: meta.ua