ПолiтДумка

Що треба робити, якщо екран телефону не реагує на дотик

04 марта
20:41 2024

Зіткнутися з проблемою сенсорного екрану, що не працює, на смартфоні досить неприємно. Однак не все так погано, як здається на перший погляд. Ця проблема, хоч і поширена, не завжди пов’язана з механічним пошкодженням і може бути викликана як програмними, так і апаратними збоями.

Насамперед варто уточнити, що проблеми, пов’язані з програмним забезпеченням, часто можуть бути вирішені самостійно. Однак, якщо проблема має апаратну природу або пов’язана з механічним пошкодженням, наприклад тріщиною або розбитим екраном, краще звернутися за допомогою до сервісного центру.

Запуск безпечного режиму (Android) або DFU (iPhone) Запуск телефону Android або iOS у безпечному режимі або DFU може усунути багато програмних помилок. Якщо проблема з сенсорним екраном зникає, це може вказувати на програмну причину проблеми. У такому випадку можна спробувати видаляти останні встановлені програми, поки проблема не зникне.

Тестування екрану. Якщо екран не реагує лише у певних сферах, можна використовувати діагностичні інструменти для перевірки. Деякі пристрої мають вбудовані тести сенсорного екрана, які дозволяють перевірити кожну точку на екрані чутливості.

Перезавантаження пристрою іноді допомагає просте перезавантаження. Вимкніть смартфон і зачекайте кілька секунд, а потім увімкніть його знову. Цей простий крок перезавантаження може виправити багато програмних помилок або незначних проблем.

Зняття захисного скла. У деяких випадках скляні захисні плівки можуть викликати проблеми із чутливістю екрана. Спробуйте зняти захисне скло або плівку та перевірте, чи вирішить це проблему.

Якщо ніщо з перерахованого не допомагає, можливо, проблема пов’язана з механічним пошкодженням або апаратним збоєм, і вам краще звернутися до сервісного центру для подальшої діагностики та ремонту.

Источник: popcorn.politeka.net


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/politdumkakiev/public_html/wp-content/themes/legatus-theme/includes/single/post-tags.php on line 5
Share

Статьи по теме

Последние новости

Потрібна зброя і ППО: Кислиця закликав ООН не дати Росії продовжувати терор

Читать всю статью

Мы в соцсетях

Наши партнеры

UA.TODAY - Украина Сегодня UA.TODAY

EA-LOGISTIC: Международные грузоперевозки – всегда своевременно и надежно!