ПолiтДумка

що їм потрібно від кінотворців

27 мая
07:30 2024

Гонка штучного інтелекту добралася і до кіно. Технологічні гіганти націлилися на святиню сфери – Голлівуд.

Наступна ціль – Голлівуд

Meta і Google почали наввипередки пропонувати голлівудським студіям мільйони доларів. Ні, вони не прагнуть зняти про себе кіно чи серіал – йдеться про дозвіл навчати штучний інтелект на їхніх продуктах.

Як стало відомо, технологічні гіганти хочуть підписати ліцензійні угоди, щоб їхні моделі штучного інтелекту мали можливість працювати з якісними відео та створювати кращі ролики.

Netflix і Disney вже повідомили, що ліцензування контенту їм не цікаве, але вони готові розглянути інші формати співпраці. Warner Brothers Discovery поки що готова ліцензувати лише частину програм. Чи проходять перемовини з іншими за таким самим результатом – наразі невідомо.

Креативні індустрії дуже обережно ставляться до співпраці у сфері розвитку ШІ. Вони підозрюють, що в майбутньому це може завдати серйозного удару по їх сфері.

Як відомо, Скарлетт Йоганссон відмовилася співпрацювати з OpenAI – ChatGPT мав мати її голос. Творець поки що найпопулярнішого генеративного штучного інтелекту таки скопіював голос акторки, через що вона звернулася до суду.

Источник: 24tv.ua


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/politdumkakiev/public_html/wp-content/themes/legatus-theme/includes/single/post-tags.php on line 5
Share

Статьи по теме

Последние новости

У США заборонять використовувати держслужбовцям телефони Pixel, якщо вони їх не оновлять

Читать всю статью

Мы в соцсетях

Наши партнеры

UA.TODAY - Украина Сегодня UA.TODAY

EA-LOGISTIC: Международные грузоперевозки – всегда своевременно и надежно!