ПолiтДумка

Щур виконав пісню на губній гармошці і став зіркою

07 июня
16:48 2023

Щур з Нідерландів на прізвисько Містер Білк зіграв на ма-а-аленькій губній гармошці — і за допомогою господарів записав хіт, під який тепер танцюють в тіктоку (крім того, доопрацьовану версію треку вже можна послухати в Spotify). Але про все послідовно!

Одному з господарів Містера Білка на день народження подарували міні-гармошку, тоді-то йому і спало на думку влаштувати концерт за участю щура. Він намазав гармошку медом. Білк, зрозуміло, не відмовився — і поки злизував частування награв прилипливу мелодію. Тікток з його виступом за тиждень подивилися більше чотирьох мільйонів разів.

Однак на цьому господарі Містера Білка не зупинилися — вони доопрацювали його музику, додавши до гармошки клавішні і драм-партію.

Ну або можна подивитися, як Білку допомагали з доопрацюванням його треку. Щур поступив мудро — і просто відпочивав, поки люди робили за нього всю роботу.

@spacecaptainz It’s not the best song but at least he tried! #ratsoftiktok #rat origineel geluid — ratscratch

Источник: news24.in.ua


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/politdumkakiev/public_html/wp-content/themes/legatus-theme/includes/single/post-tags.php on line 5
Share

Статьи по теме

Последние новости

Арсенал без Зинченко выиграл первый спарринг сезона

Читать всю статью

Мы в соцсетях

Наши партнеры

UA.TODAY - Украина Сегодня UA.TODAY

EA-LOGISTIC: Международные грузоперевозки – всегда своевременно и надежно!