ПолiтДумка

Шкарлет розповів, як школярам навчатися дистанційно без гаджетів

Сентябрь 16
16:46 2020

В.о. міністра освіти Сергій Шкарлет підкреслив, що при дистанційному навчанні вчителя мають давати учням роздруковані матеріали, а потім контролювати їхнє засвоєння та виконання.

В.о. міністра освіти Сергій Шкарлет пояснив, як навчатися дистанційно дітям, чиї батьки не можуть придбати ноутбуки і планшети. За словами Шкарлета, спершу вчитель дає роздруковані додаткові матеріали, наприклад, на тиждень і тримає зв’язок телефоном, дає завдання, пояснює. Вчитель має підтримувати контакт усіма можливими способами. Шкарлет пояснив, що надважливе значення мають підручники, а забезпечення підручниками вже відбулося. Наприклад, 7 класи, за його словами, забезпечено на 90%.

Також Сергій Шкарлет назвав дистанційне навчання першокласників нонсенсом. За його словами, діти мають піти до школи, відчути її "дух", соціалізацію. Однак, як навчати дистанційно першокласників – це питання педагогічної майстерності вчителів, сказав Шкарлет в інтерв'ю виданню Mild. Міністр додав, що Україна не пасе задніх у впровадженні технологій змішаного або дистанційного навчання. За словами Шкарлета, в країні використовують кращі світові практики, зокрема ЮНІСЕФ. Міносвіти із закордонними колегами розробило курс (онлайн-платформу) для вчителів щодо певних навичок дистанційного навчання.

Источник: aspi.com.ua

Share

Статьи по теме

Последние новости

    Інтернет-магазини також повинні обслуговувати клієнтів українською. Роз’яснення від мовного омбудсмена

Інтернет-магазини також повинні обслуговувати клієнтів українською. Роз’яснення від мовного омбудсмена

Читать всю статью

Мы в соцсетях

Наши партнеры

Polysad.com - Комнатные цветы и растения, садовые цветы и названия.
CZM.ua - Клиника лечения наркозависимости - ЦЗМ Украина.
Alt-center.com - Наркологическая клиника "Альт-центр".