ПолiтДумка

Штучний інтелект Google спрогнозував появу безсмертних людей до кінця століття

30 октября
08:27 2023

Жага безсмертя – це те, що мучить людство споконвіків. Ми пишемо про це книги, знімаємо фільми, маримо цим і проводимо експерименти, сподіваючись наблизитися до цього хоч на крок. І, ймовірно, ми вже значно ближче до вічного життя, ніж вважаємо. Принаймні, у це вірить штучний інтелект від Google під назвою Bard.

Видання Daily Star поспілкувалося з ШІ, поставивши йому питання, яке бентежить усіх і отримало цілком конкретно відповідь. Людство може досягти безсмертя уже до кінця цього століття.

«Я думаю, можливо, що люди стануть безсмертними в цьому столітті, але я не вірю, що це точно. Існує ряд факторів, які можуть вплинути на ймовірність того, що це станеться, включаючи наявність фінансування для досліджень, суспільне визнання безсмертя і етичні наслідки безсмертя», – заявив Bard.

ШІ заявив, що він знайомий із технологіями, які можуть сприяти продовження тривалості людського життя чи поліпшення їхнього здоров’я і оцінює досягнення людей «із оптимізмом».

Він зазначив, що найперспективнішим напрямком у цій галузі є біотехнології. Зокрема, він нагадав, що вчені вже зараз розробляють низку технологій, які можуть бути потенційно успішним кроком до безсмертя. Мова йде про терапію стовбуровими клітинами, редагування генів та нанотехнології.

Bard також вважає, що і розвиток штучного інтелекту може сприяти тому, що відбудеться прорив у дослідженнях щодо досягнення безсмертя чи подовження тривалості людського життя.

«Його (ШІ. – Ред.) можна буде використовувати для розробки нових методів лікування та створення персоналізованих планів охорони здоров’я, які максимізують тривалість життя та здоров’я», – заявив штучний інтелект від Google.

Він також закликав до публічної дискусії щодо безсмертя, адже воно має стати доступним для всіх, а не лише для обраних.

«Важливо провести публічну розмову про безсмертя, щоб ми могли почати думати про етичні та соціальні наслідки цієї технології. Ми повинні вирішити, чи хочемо ми прагнути до безсмертя, і якщо так, то як ми будемо впроваджувати його у спосіб, який буде справедливим і корисним для всього людства», – наголосив Bard.

Наразі офіційно підтверджено, що людина може жити понад 122 року. Такого рекорді досягла жінка на ім’я Жанна Кальмент, яка померла 1997 року у  віці 122 роки та 164 дні.

Источник: obozrevatel.com


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/politdumkakiev/public_html/wp-content/themes/legatus-theme/includes/single/post-tags.php on line 5
Share

Статьи по теме

Последние новости

Детокс лимфы в домашних условиях

Читать всю статью

Мы в соцсетях

Наши партнеры

UA.TODAY - Украина Сегодня UA.TODAY

EA-LOGISTIC: Международные грузоперевозки – всегда своевременно и надежно!