ПолiтДумка

Шведський стартап протестував свої безпілотні вантажівки

Апрель 09
17:05 2020

Шведський технологічний стартап Einride, що займається розробками технологій автономних електричних транспортних засобів, зробив черговий важливий крок до запуску на «комерційні рейки» своїх безпілотних електричних вантажівок T-Pod. Компанія продемонструвала нову технологію, яка дозволяє одному єдиному оператору контролювати відразу кілька безпілотних машин.

Коли вантажівка знаходиться в автономному режимі, оператору залишається лише спостерігати за його рухом. Але якщо того вимагає ситуація, він завжди може натиснути кнопку і взяти керування на себе.

Практичний і дуже складний метод Einride займає проміжне місце між звичними автомобілями, якими керують вручну, і повністю автономним транспортом. Мета компанії — вивести на дороги караван вантажівок, скоротивши тим самим витрати і підвищивши ефективність вантажоперевезень. А електричні двигуни дозволять ще сильніше знизити витрати на експлуатацію.

За словами представників Einride, розроблена ними платформа має потенціал трансформувати галузь вантажоперевезень. На зміну багатоденним маршрутам і постійному перебуванню далеко від дому може прийти робота в комфортабельних центрах дистанційного керування колонами вантажівок.

Компанія вже почала в Швеції набір операторів і планує в найближчі півтора року відкрити вакансії в Сполучених Штатах. Планується, що кожен з 20 операторів, які зараз проходять навчання, зможе управляти десятьма машинами одночасно.

Источник: specmachinery.com.ua

Share

Статьи по теме

Последние новости

Неузгоджені закупівлі COVID-вакцини знищили б Євросоюз – Маас

Читать всю статью

Мы в соцсетях

Наши партнеры

Polysad.com - Комнатные цветы и растения, садовые цветы и названия.
CZM.ua - Клиника лечения наркозависимости - ЦЗМ Украина.
Alt-center.com - Наркологическая клиника "Альт-центр".