ПолiтДумка

Складані смартфони встановили рекорд продажів у третьому кварталі 2023 року

09 декабря
03:47 2023

За даними дослідницької фірми Display Supply Chain Consultants, третій квартал 2023 року став рекордним для складаних пристроїв.

За словами аналітиків DSCC, продажі складаних смартфонів у 3 кварталі 2023 року зросли на 215% у порівнянні з попереднім кварталом і досягли 7 млн одиниць.

Це на 16% більше, ніж у 3 кварталі 2022 року, коли було продано 6,1 млн подібних смартфонів.

Однією з причин такого стрімкого зростання є вихід на ринок нових моделей від Samsung, який залишається лідером ринку складаних смартфонів.

Проте Samsung також втрачає частку на користь китайських брендів, які активно розвивають свої пропозиції в цьому сегменті. Зокрема, Huawei і Honor показали високі результати у третьому кварталі.

Huawei зайняв друге місце за обсягом продажів складаних смартфонів з часткою 9%, а Honor — третє місце з часткою 8%. Їхні найпопулярніші моделі — Huawei Mate X3 і Honor Magic V2 — зайняли по 6% ринку.

Експерти прогнозують, що у четвертому кварталі 2023 року продажі складаних смартфонів виявляться на 35% нижчими, ніж у третьому, але разом з тим будуть на 47% вищими у порівнянні з четвертим кварталом 2022 року.

Причиною цього є скорочення постачання від Samsung, а також деякі затримки у випуску нових моделей від інших виробників.

Источник: speka.media

Share

Статьи по теме

Последние новости

Чим не можна протирати екран вашого смартфона: ці засоби принесуть шкоду

Читать всю статью

Мы в соцсетях

Наши партнеры

UA.TODAY - Украина Сегодня UA.TODAY

EA-LOGISTIC: Международные грузоперевозки – всегда своевременно и надежно!