Смартфон Samsung Galaxy S24 Ultra отримає новий дизайн нижнього динаміка
Samsung готує до випуску нову серію своїх флагманських смартфонів Galaxy S24, презентація яких очікується у січні, а випуск – того ж місяця або у лютому.
Особлива увага приділяється топової моделі – Galaxy S24 Ultra. Серед очікуваних нововведень – покращений 200-мегапіксельний сенсор для основної задньої камери та зменшення оптичного зуму перископічного об’єктива з 10x до 5x.
Причина зменшення фокусної відстані, ймовірно, та сама, що й у Apple для iPhone 15 Pro Max — найкраща стабілізація зображення на цьому рівні масштабування.
Однак найбільший інтерес викликає зміна дизайну динаміка, розташованого в нижній частині смартфона.
Відомий інсайдер Ice Universe стверджує, що замість дизайну, використаного в Galaxy S23 Ultra, який був шість «таблеткоподібних» отворів, Galaxy S24 Ultra отримає «довгу смугу».
Ілюстрація, прикладена до твіту інсайдера, демонструє, як виглядатиме новий дизайн.