ПолiтДумка

соцмережа Facebook вилучила можливість горизонтальних ефірів після оновлення

22 февраля
11:12 2024

Після оновлення мобільного додатка Facebook на пристроях з операційною системою Android користувачі помітили відсутність можливості проводити горизонтальні прямі ефіри. Тим часом, користувачі iPhone продовжують мати доступ до цієї функції. Це викликало обурення серед користувачів Android, які активно виражають своє незадоволення в соціальних мережах та звертаються до розробників з вимогою відновити цю функцію на їх пристроях.

Як повідомляє Інформатор, з 21 лютого на Android-пристроях ефіри почали бути доступними лише у вертикальному форматі. Тож користувачам необхідно чекати оновлень та можливих змін з боку Facebook або якось пристосовуватися до змін.

Читачі видання зауважують, що при спробі розташувати прямий ефір у горизонтальній площині, на екрани Android видає повідомлення з порадою перевернути екран телефону. Або змінити налаштування на комп’ютері.

«Модеруйте на комп’ютері. Надіслати посилання на відео модераторам. Альбомний формат не підтримується. Поверніть вертикальну орієнтацію пристрою, щоб вести трансляцію було зручніше», — повідомляється на екрані телефонів. 

Неможливість проводити горизонтальні ефіри на Facebook для користувачів і блогерів може бути незручним з кількох причин. По-перше, горизонтальні ефіри забезпечують більше простору для відображення контенту, що дозволяє користувачам краще показати своє оточення, включаючи пейзажі, приміщення та інші деталі.

Це особливо важливо для блогерів, які займаються туристичними, кулінарними або модними темами. По-друге, горизонтальні ефіри можуть забезпечити кращий зовнішній вигляд для вмісту, що може привернути більше уваги аудиторії і зробити контент більш професійним. Нарешті, для деяких користувачів перегляд горизонтальних ефірів може бути більш комфортним і приємним, особливо на пристроях з великими екранами, тому їх відсутність може викликати роздратування та незадоволення серед аудиторії.

Источник: informator.ua


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/politdumkakiev/public_html/wp-content/themes/legatus-theme/includes/single/post-tags.php on line 5
Share

Статьи по теме

Последние новости

Який реальний стан нафтопереробної галузі росії після атак дронів та паводків – ISW

Читать всю статью

Мы в соцсетях

Наши партнеры

UA.TODAY - Украина Сегодня UA.TODAY

EA-LOGISTIC: Международные грузоперевозки – всегда своевременно и надежно!