ПолiтДумка

Соцмережа TikTok вирішила скоротити частину персоналу

23 мая
01:22 2024

Компанія TikTok планує цього тижня скоротити значну кількість співробітників у відділах маркетингу та експлуатації, посилаючись на заяву внутрішніх джерел компанії. Про це повідомляє Information.

“Цього тижня TikTok збирається провести масштабні скорочення персоналу у своїх відділах експлуатації та маркетингу”, – йдеться в заяві.

Хоча точна кількість звільнень поки невідома, згідно з текстом заяви, зміни торкнуться значної частини з тисячі осіб, що займаються маркетингом, контентом і глобальними операціями для користувачів. Також планується розформування команди, відповідальної за взаємодію з користувачами і підтримку.

TikTok, застосунок для створення і перегляду коротких відеороликів, належить китайській компанії ByteDance, його запустили 2018 року. Головні офіси TikTok розташовані в Лос-Анджелесі та Сінгапурі.

Источник: gsminfo.com.ua


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/politdumkakiev/public_html/wp-content/themes/legatus-theme/includes/single/post-tags.php on line 5
Share

Статьи по теме

Последние новости

Стефанчук обговорив із президенткою Бундесрату європейську та євроатлантичну інтеграцію України

Читать всю статью

Мы в соцсетях

Наши партнеры

UA.TODAY - Украина Сегодня UA.TODAY

EA-LOGISTIC: Международные грузоперевозки – всегда своевременно и надежно!