ПолiтДумка

Sony припинила випускати ігри на приставці PS4

24 февраля
04:01 2024

Отже, компанія Microsoft нарешті назвала ігри, які перестануть бути ексклюзивами Xbox і ПК і з’являться на сторонніх платформах. Назви ми вже чули з різних витоків, але наразі це підтверджено і для кожної гри є дата виходу. 

Першою на PS4, PS5 та Nintendo Switch вийде гра Pentiment від Obsidian. Це станеться 22 лютого, тобто завтра.  Далі 19 березня на PS5 вийде ритм-екшен Hi-Fi Rush, а попереднє замовлення запустили вже сьогодні.  16 квітня на PS4, PS5 Switch вийде «виживач» від тих же Obsidian під назвою Grounded. Закриє перший набір ексклюзивів Sea of ​​Thieves, що вийде на PS5 30 квітня. 

До речі, ситуація досить цікава навіть тому, що сама Sony вже припинила випуск нових ігор на PS4, незалежно від їх технічної ресурсоємності. А ось Microsoft, як бачимо, два свої ексклюзиви випустить і на старому поколінні PlayStation. 

Нагадаємо, Філ Спенсер днями заявив, що ці чотири гри будуть пробою пера, але поки що він не готовий стверджувати, що за четвіркою будуть і інші ігри. Він також сказав, що не виключає у майбутньому можливості виходу на сторонні платформи навіть таких ексклюзивів, як Starfield.  

Источник: portaltele.com.ua


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/politdumkakiev/public_html/wp-content/themes/legatus-theme/includes/single/post-tags.php on line 5
Share

Статьи по теме

Последние новости

Метод часов: как диагностировать раннюю стадию деменции у пожилого родственника

Читать всю статью

Мы в соцсетях

Наши партнеры

UA.TODAY - Украина Сегодня UA.TODAY

EA-LOGISTIC: Международные грузоперевозки – всегда своевременно и надежно!