ПолiтДумка

Справа у зарядних станціях: Porsche Taycan побив рекорд Tesla Model 3 на маршруті “Гарматне ядро”

Январь 15
17:49 2021

Електричний седан Porsche Taycan встановив новий рекорд неформальних перегонів «Гарматне ядро».

Журналіст видання InsideEVs Кайл Коннер побив власний рекорд, встановлений на Tesla Model 3: в серпні 2019 року переїхав з Нью-Йорка в Лос-Анджелес за 45 годин 16 хвилин. З того часу журналіст зробив, як мінімум 10 спроб поліпшити цей результат, але всі вони виявилися безуспішними.

Минулого тижня він разом з двома друзями перетнув США від одного узбережжя до іншого на Porsche Taycan 4S за 44 години 25 хвилин. Для заїзду журналіст використовував автомобіль 2020 року з акумуляторним блоком максимальної ємності, аеродинамічними колісними дисками та сидіннями з функцією масажу.

Як повідомили у виданні, це були не перегони між Tesla та Porsche, а битва зарядних станцій Tesla Supercharger з пристроями швидкої зарядки CCS в інших загальнодоступних мережах.

За словами Коннера, цей заїзд став тестом для мережі швидкої зарядки Electrify America DC Fast Charging та батареї Taycan, пікова потужність зарядки якої становить 270 кВт. Він пояснив, що деякі програмні помилки дуже часто не дозволяли автомобілю заряджатися зі швидкістю понад 250 кВт, хоча одного разу вони дійсно досягли 260 кВт.

Щоб поїздка пройшла успішно, Коннер з друзями розробили власну стратегію. Вони віддали пріоритет зарядці на пікових швидкостях, від 3% і менше до 60%, але деякі ділянки шляху вимагали більшого заряду, але не більше 80%. Це завдання ускладнювала температура за бортом. В середньому вона складала 0°C, а в деяких штатах опускалася до -15 ° C.

Источник: autogeek.com.ua

Share

Статьи по теме

Последние новости

Для вакцинації 75% населення світу треба понад п’ять років – Bloomberg

Читать всю статью

Мы в соцсетях

Наши партнеры

Polysad.com - Комнатные цветы и растения, садовые цветы и названия.
CZM.ua - Клиника лечения наркозависимости - ЦЗМ Украина.
Alt-center.com - Наркологическая клиника "Альт-центр".