ПолiтДумка

США показали бомбардувальник B-52 з гіперзвуковою ракетою на базі Гуам

02 марта
18:47 2024

Американські льотчики вивчали гіперзвукову зброю на прикладі ракети AARW. Журналісти звертають увагу, що армія нібито відмовилась від такого боєприпасу, тому виникає більше запитань від демонстрації.

Повітряні сили США показали світлини стратегічного бомбардувальника B-52H Stratofortress на авіабазі на Гуамі з гіперзвуковою ракетою AGM-183A ARRW. Про це повідомляє The War Zone.

Під час навчань Повітряних сил публічно показали ракету AARW на стратегічній базі США в Тихому океані. Боєприпас показали попри те, що армія вирішила припинити розробку AGM-183A через невдалі випробування. Відтак ці світлини викликають нові запитання щодо неоднозначного майбутнього гіперзвукової ракети.

Навчання були присвячені вивченню гіперзвукової зброї на базі Андерсен. На одній зі світлин також помітно серійний номер ракети AR-AUR-005. До вивчення зброї були залучені екіпажі B-52 з 23-ї експедиційної бомбардувальної ескадрильї і 49-ї випробувально-оціночної ескадрильї.

«Екіпажі зосередилися на основах гіперзвуку, оперативних і матеріально-технічних аспектах, а також на поглиблених тактичних дискусіях», — зазначають у Повітряних силах.

У виданні зазначають, що наразі немає жодних ознак, що Повітряні сили США мають намір провести випробування ARRW на базі в Гуамі. Проте такий варіант можливий, бо це б стало демонстрацією сили в Тихоокеанському регіоні. Це могло б стати сигналом для Китаю і іншим потенційним ворогам.

ARRW складається з двох основних компонентів: безмоторної гіперзвукової ракетно-планувальної системи в носовій частині та великого ракетного прискорювача в задній частині. Прискорювач розганяє всю ракету до оптимальної швидкості та висоти, після чого він відпадає.

Источник: focus.ua


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/politdumkakiev/public_html/wp-content/themes/legatus-theme/includes/single/post-tags.php on line 5
Share

Статьи по теме

Последние новости

Умєров зустрівся з двопартійною делегацією Палати представників Конгресу США

Читать всю статью

Мы в соцсетях

Наши партнеры

UA.TODAY - Украина Сегодня UA.TODAY

EA-LOGISTIC: Международные грузоперевозки – всегда своевременно и надежно!