ПолiтДумка

США випробовують в Україні ШІ, який прогнозує атаки росіян, — NYT

24 апреля
12:01 2024

Сполучені Штати Америки випробовують на війні в Україні власний проєкт штучного інтелекту. Він дозволяє спрогнозувати атаки росіян на фронті.

Про це пише The New York Times у вівторок, 23 квітня.

Прогнозування атак РФ

У матеріалі йдеться, що на думку багатьох чиновників США, війна в Україні стала «справжнім подарунком» для військових, оскільки зробила передову випробувальним полігоном для нових технологій.

Серед них — Project Maven, який допомагає військовим виявляти цілі, аналізуючи відео з дронів. Його використовують на базі США в Європі, де працює центр зі збору розвідданих. 

Однак поки що застосування штучного інтелекту показало неоднозначні результати: з одного боку, вдалося об’єднати в повну картину всі пересування та комунікації військ РФ і прогнозувати, де можуть відбутися нові атаки. З іншого — незрозуміло, чи нових технологій буде достатньо для перехоплення ініціативи.

NYT зазначає, що Росія адаптується до застосування ШІ, тому західним та українським військовим доводиться постійно шукати нові способи пошуку та використання вразливих місць російських військ.

Источник: war.novyny.live


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/politdumkakiev/public_html/wp-content/themes/legatus-theme/includes/single/post-tags.php on line 5
Share

Статьи по теме

Последние новости

Китай і Бразилія підтримують конференцію щодо миру в Україні лише за участі РФ — комюніке

Читать всю статью

Мы в соцсетях

Наши партнеры

UA.TODAY - Украина Сегодня UA.TODAY

EA-LOGISTIC: Международные грузоперевозки – всегда своевременно и надежно!