ПолiтДумка

Стало відомо, яка кількість іноземних туристів відвідали Київ цього року

24 ноября
13:33 2022

За даними Держприкордонслужби, за 9 місяців цього року Київ відвідали близько 98 тисяч іноземців.

Заступниця голови КМДА Марина Хонда розповіла:

КМДА Марина Хонда розповіла:

Ідеться не про туристів у звичному розумінні, а про іноземних журналістів, представників благодійних фондів і міжнародних структур, волонтерів і політиків різних країн. Також, за оцінками експертів, від початку року Київ відвідало близько 170 тисяч внутрішніх туристів.

Вона повідомила, що за 9 місяців цього року до міського бюджету надійшло 35,2 млн гривень туристичного збору. Для порівняння за 9 місяців 2021 року туристичний збір до бюджету міста становив 46,6 млн грн.

Марина Хонда зазначила:

Минулого року за цей час місто відвідали втричі більше іноземців — понад 300 тисяч осіб. Цьогоріч 35,2 млн грн ми отримали саме від тих, хто приїжджав у столицю України працювати. Журналісти, які висвітлюють війну, волонтери, представники різних міжнародних організацій і структур. Іноземці, які приїжджають нині до Києва у справах або за професійною діяльністю, залишаються в місті на довший термін, аніж лишалися туристи для відпочинку.

З початком повномасштабного вторгнення в столиці набуває популярності цифровий туризм. Так, туристсько-культурний хаб Києва відвідали понад 300 тисяч користувачів із 30 країн світу.

Источник: socportal.info

Share

Статьи по теме

Последние новости

У Польщі поліція врятувала українця, який ледь не помер від переохолодження

Читать всю статью

Мы в соцсетях

Наши партнеры

Polysad.com - Комнатные цветы и растения, садовые цветы и названия.
CZM.ua - Клиника лечения наркозависимости - ЦЗМ Украина.
Alt-center.com - Наркологическая клиника "Альт-центр".
UA.TODAY - Украина Сегодня UA.TODAY