ПолiтДумка

Стало відомо, який сканер відбитка пальця на телефоні найзручніший і чому

25 февраля
23:09 2024

В даний час дактилоскопічний сканер у смартфоні – це обов’язковий інструмент захисту пристрою та особистих даних. При цьому різні виробники розміщують його у різних місцях своїх гаджетів. Ми спробуємо розібратися, де сканер відбитка пальця найзручніше, яке рішення є оптимальним для більшості користувачів.

Задня панель

Декілька років тому дактилоскоп розміщували виключно на тильній панелі смартфона. Нині таке позиціонування сканера можна зустріти лише з бюджетних пристроях. При цьому він зазвичай є ємнісним і гарантує високу швидкість і точність розпізнавання відбитка.

Мінусом такого рішення є швидке засмічення, що суттєво знижує ефективність роботи сканера. Відмовилися ж від подібного компонування через її зовнішню непривабливість.

Кнопка живлення

Сканери відбитка пальця, які інтегровані в механічні кнопки живлення смартфона, набули великого поширення та популярності. Вони відрізняються дуже обмеженою площею. що є величезним мінусом для безпеки та швидкодії, оскільки дуже страждає точність розпізнавання.

Плюсом такого рішення можна вважати зручність (для правшів) і естетичний вигляд. Однак у випадках, коли власнику смартфона з таким дактилоскопом потрібно просто дізнатися час, йому доведеться знімати блокування екрану або використовувати альтернативні дії на зразок подвійного тапа по дисплею.

Екран

Сьогодні оптимальним місцем для сканера відбитка у смартфоні багато хто вважає дисплей. Але і за такого позиціонування дактилоскопа є мінуси. Головним недоліком вважатимуться помітне підвищення вартості пристрою, і навіть зниження швидкості розпізнавання відбитка. Останнє зумовлено використанням не ємнісного, а оптичного сканера. Та й звикнути до такого розміщення доведеться.

З іншого боку, підекранний дактилоскоп зручний у використанні, непомітний і не потребує догляду.

Який саме варіант розміщення сканера є найбільш оптимальним – це питання смаку та особистих уподобань. До того ж дактилоскоп не є визначальним фактором при виборі сучасного смартфона.

Источник: itechua.com


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/politdumkakiev/public_html/wp-content/themes/legatus-theme/includes/single/post-tags.php on line 5
Share

Статьи по теме

Последние новости

У Раді розглянуть проєкт постанови про перейменування 15 міст та семи районів

Читать всю статью

Мы в соцсетях

Наши партнеры

UA.TODAY - Украина Сегодня UA.TODAY

EA-LOGISTIC: Международные грузоперевозки – всегда своевременно и надежно!