ПолiтДумка

Створено ШІ-консультанта для надання психологічної допомоги

03 марта
03:51 2024

Китайські вчені з Хефейського університету розробили модель штучного інтелекту (ШІ) EmoAda для надання психологічної підтримки. Нейромережа здатна зчитувати емоції співрозмовника і на їхній підставі давати персоналізовані відповіді. Дослідження опубліковано в науковому виданні MultiMedia Modeling (MMM).

EmoAda вловлює душевний стан користувача, аналізуючи різні типи сенсорних даних, включно з голосом, відеозаписом обличчя і текстом.

Залежно від потреб згаданих труднощів, платформа може пропонувати різні види діяльності.

Дослідники виявили, що одним із найцінніших аспектів EmoAda є її анонімність. Користувачі часто зазначали, що їм комфортно ділитися особистою інформацією, яку їм було б важко обговорити з іншими людьми особисто.

Творці підкреслили, що EmoAda не може замінити живого психолога чи психотерапевта. Однак модель може підтримати людину у скрутній ситуації та допомогти їй зняти стрес у будь-який час доби без обмежень за тривалістю сеансу.

Источник: gsminfo.com.ua


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/politdumkakiev/public_html/wp-content/themes/legatus-theme/includes/single/post-tags.php on line 5
Share

Статьи по теме

Последние новости

Литва планує відкликати свого посла в Україні

Читать всю статью

Мы в соцсетях

Наши партнеры

UA.TODAY - Украина Сегодня UA.TODAY

EA-LOGISTIC: Международные грузоперевозки – всегда своевременно и надежно!