ПолiтДумка

Суд у РФ ухвалив знищити iPhone, на який дівчина сфотографувалася у трусах на фоні собору

05 августа
18:52 2022

4 серпня Жовтневий районний суд Санкт-Петербурга повторно розглянув кримінальну справу стосовно петербурженки Ірини Волкової, яку засудили за образу почуттів віруючих за фотографію у трусах біля Ісаакіївського собору. Про це повідомляє об’єднана пресслужба судів Петербурга.

Суд призначив дівчині покарання у вигляді 180 годин обов’язкових робіт.

Крім того, суддя засудив до знищення iPhone 12, на який було зроблено фотографію. Суд визнав пристрій речовим доказом справи.

Волкова подала апеляцію до районного суду, де просила не знищувати телефон, а повернути їй. У результаті засуджена відмовилася від скарги та суд припинив провадження.

Влітку 2020 року Волкова сфотографувалася та зробила відео на тлі Ісаакіївського собору, продемонструвавши спідню білизну. Фото дівчина виклала у свої соціальні мережі, але потім вона вилучила знімок.

У жовтні 2021-го Волкову затримали. Стосовно дівчини порушили кримінальну справу про образу почуттів віруючих. За версією слідчого комітету, дівчина знялася біля храму з оголеними частинами тіла, «діючи навмисно і публічно, виявивши явну неповагу до суспільства, принижуючи та ображаючи релігійні почуття віруючих». Тоді суд не став обирати Волковій запобіжний захід, оскільки підозрювана розкаялася, а прокуратура розцінила доводи слідства як ймовірні.

Источник: sud.ua

Share

Статьи по теме

Последние новости

Україна наполягає на створенні міжнародного трибуналу, який судитиме найвище керівництво рф

Читать всю статью

Мы в соцсетях

Наши партнеры

Polysad.com - Комнатные цветы и растения, садовые цветы и названия.
CZM.ua - Клиника лечения наркозависимости - ЦЗМ Украина.
Alt-center.com - Наркологическая клиника "Альт-центр".
UA.TODAY - Украина Сегодня UA.TODAY