ПолiтДумка

Tesla Gigafactory в Шанхаї випускає 1140 електрокарів щодня

Январь 11
14:59 2021

Тільки уявіть, що при випуску 8000 автомобілів на тиждень Tesla доведеться повністю завантажувати близько 200 автовозів щодня.

Ось цікавий погляд на Tesla Gigafactory Шанхай, де 24 автовози були помічені 10 січня 2021. Вони очікують на стоянці нову MIC Модель 3 і MIC моделі Y.

Зазвичай було кілька вантажівок, рідко коли більше 10, але, схоже, зараз флот розширився до більш ніж 20 відразу. Якщо ми розглядаємо це як показник очікуваного виробництва, це досить сміливо.

Tesla виробляє тисячі електромобілів на тиждень у Китаї і, як повідомляється, рухається до 8000 на тиждень на початку 2021 року.

Якщо припустити, що на одному транспортному засобі можна перевозити до шести автомобілів, то для обробки 8000 на тиждень (або 1140 на день) Tesla потрібно завантажувати 190 таких вантажівок на день (8 на годину).

Ми дивуємось, чи є ще один завод, який виробляє більше електричних автомобілів, ніж Tesla Giga Shanghai, адже це може бути завод у Фремонті, але Шанхай незабаром займе лідируючу позицію.

Більше того, компанія все ще розширює завод, додаючи більше будівель різного типу. Ходять чутки про третю модель, яка має бути запущена в 2022 році, тож, можливо, буде навіть третя фаза.

Швидкий огляд нового мосту на східній стороні, де Тесла ще має багато місця для розширення.

Нове відео від Джейсона Янга, записане трохи раніше – 7 січня, – пропонує чудові кадри Шанхайської Tesla Gigafactory:

Источник: avtosota.com

Share

Статьи по теме

Последние новости

Ученые вырастили фрагмент мозга при помощи специального принтера

Читать всю статью

Мы в соцсетях

Наши партнеры

Polysad.com - Комнатные цветы и растения, садовые цветы и названия.
CZM.ua - Клиника лечения наркозависимости - ЦЗМ Украина.
Alt-center.com - Наркологическая клиника "Альт-центр".