ПолiтДумка

Tesla почала продавати в Канаді електромобілі китайського виробництва

24 мая
03:21 2023

Американський автовиробник Tesla відправив до Канади першу партію електромобілів, зібраних на «гігафабриці» в Шанхаї. Про це повідомляє агентство Reuters.

Tesla експортувала до Канади дві моделі китайського виробництва – Model 3 та Model Y – які підпадають під федеральну компенсацію у $3700 при купівлі електромобіля. Канада, на відміну США, компенсує покупцю частину ціни за електромобіль без прив’язки до місця його виробництва.

Виробництво електромобілів у Китаї дешевше, ніж у більшості інших країн, і автовиробники отримують цінову перевагу при експорті. Китайська версія Model Y коштує $45 800 у Канаді, що на 22% дорожче, ніж у Китаї.

Перехід Tesla на експорт до Канади з Шанхаю збереже компанії автомобілі, вироблені на її заводах у Каліфорнії та Техасі для продажу в США. Податкові пільги при купівлі електромобіля в рамках програми субсидування адміністрації Байдена можуть становити до $7500.

Також експорт до Канади відкриває новий ринок для заводу Tesla у Шанхаї, на який минулого року припадало більш ніж половина виробництва компанії.

Завод Tesla в Шанхаї виробляє електромобілі для продажу в Китаї та експорту на закордонні ринки, включаючи Європу. Але Tesla стикається зі зростанням конкуренції, як по ціні, так і по характеристикам авто, з боку виробників електромобілів у Китаї. А продажі у Європі забезпечує виробництво Model Y на заводі Tesla у Берліні.

Очікується, що Tesla спочатку експортуватиме до Канади до 9000 електромобілів китайської збірки за квартал.

У листопаді минулого року агентство Reuters повідомляло, що Tesla розглядала плани щодо експорту автомобілів китайського виробництва до Північної Америки. Але генеральний директор Tesla Ілон Маск коротко відреагував на повідомлення постом у Twitter, написавши слово «брехня».

Источник: biz.liga.net


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/politdumkakiev/public_html/wp-content/themes/legatus-theme/includes/single/post-tags.php on line 5
Share

Статьи по теме

Последние новости

У Мінцифри напрацювали рішення для стабілізації мобільного звʼязку під час знеструмлень

Читать всю статью

Мы в соцсетях

Наши партнеры

UA.TODAY - Украина Сегодня UA.TODAY

EA-LOGISTIC: Международные грузоперевозки – всегда своевременно и надежно!