ПолiтДумка

TikTok планує в наступні 10 років інвестувати €12 млрд у дата-центри та аудит безпеки в Європі

04 декабря
04:42 2023

TikTok має намір направити €12 млрд протягом наступних десяти років на проект центру обробки даних та аудит безпеки в Європі. У березні сервіс анонсував будівництво дата-центру у Норвегії.

Компанія взяла на себе низку зобов’язань, спрямованих на вирішення проблем, пов’язаних із методами збору даних, оскільки наступного року в ЄС почне діяти Закон про цифрові послуги. Ці зобов’язання були об’єднані в рамках ініціативи Project Clover, яка включає відкриття локальних центрів обробки даних у Європі та впровадження нових процесів доступу до даних та їх контролю.

TikTok інвестує €12 млрд на зведення трьох ЦОД та забезпечення роботи компанії NCC Group, яка оголосила, що проведе аудит контролю даних та практик.

Після кількох затримок у вересні TikTok почав переносити дані європейських користувачів до свого першого дата-центру, розташованого в Ірландії. Сервіс обіцяє завершити проект ЦОДу до кінця 2024 року. Також TikTok повідомив про плани звести ще один дата-центр Ірландії. 

Третій центр обробки даних компанія відкриє в Норвегії, об’єкт використовуватиме повністю відновлювану енергію. TikTok придбав у регіоні Хамар першу з трьох будівель, де встановлення серверів, на яких з наступного літа зберігатимуться дані європейських користувачів. Потім компанія обладнає ще дві будівлі.

Будівництвом дата-центру потужністю 30 МВт у Норвегії займається компанія Green Mountain. 


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/politdumkakiev/public_html/wp-content/themes/legatus-theme/includes/single/post-tags.php on line 5
Share

Статьи по теме

Последние новости

Уряд України дозволив військовим оформлювати УБД на порталі «Дія»

Читать всю статью

Мы в соцсетях

Наши партнеры

UA.TODAY - Украина Сегодня UA.TODAY

EA-LOGISTIC: Международные грузоперевозки – всегда своевременно и надежно!