ПолiтДумка

У бета-версії WhatsApp заблокували можливість робити скріншоти профілів у деяких користувачів

14 июня
03:14 2024

Популярний месенджер WhatsApp вдосконалює свою конфіденційність через нову функцію, яка обмежує можливість робити скріншоти зображень профілю інших користувачів. За інформацією видання WABetaInfo, ця функція доступна обмеженому колу користувачів бета-версії WhatsApp 24.12.10.74 на iOS, а також у деяких власників більш ранніх бета-версій.

До цього зміни, хоча листування в WhatsApp захищено скріптом, користувачі могли вільно робити скріншоти зображень профілів інших, що створювало потенційні загрози безпеці. Наприклад, зловмисники могли використовувати цю можливість для підробки ідентичності в месенджері. Тепер блокування контакту в WhatsApp дозволяє уникнути ситуації, коли заблокований користувач бачить зміни у вашому профілі, такі як нове зображення.

Робота над блокуванням знімків екрана із зображеннями профілю йшла з травня. Таким чином, сторонні не зможуть робити скріншоти та ділитися чужими зображеннями без дозволу.

Звичайно, нічого не заважає робити знімки чужих профілів за допомогою камер інших пристроїв. При цьому розробники намагаються перешкодити використанню зображень профілів інших людей без дозволу.

Нововведення стає черговим серед нових функцій для забезпечення конфіденційності за останні кілька років. Можна приховувати статуси “останній раз був у мережі” та “онлайн”, встановлювати тривалість існування повідомлень, ховати чати, надсилати повідомлення з можливістю перегляду їх лише один раз. Нещодавно з’явилася можливість входити в програму за допомогою пароля, відбитка пальців або лицьового розпізнавання.

Источник: itechua.com


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/politdumkakiev/public_html/wp-content/themes/legatus-theme/includes/single/post-tags.php on line 5
Share

Статьи по теме

Последние новости

Нідерланди прагнуть притягнення винних до відповідальності за збиття MH17 — прем’єр

Читать всю статью

Мы в соцсетях

Наши партнеры

UA.TODAY - Украина Сегодня UA.TODAY

EA-LOGISTIC: Международные грузоперевозки – всегда своевременно и надежно!