ПолiтДумка

У Британії збанкрутіла компанія – розробниця військових двигунів для гіперзвукової зброї

04 ноября
20:33 2024

У Великій Британії оголосила про банкрутство компанія Reaction Engines, яка спеціалізується на розробці військових двигунів для гіперзвукової зброї. Про це повідомляє видання The Register.

Компанія активно працювала над інноваційними рішеннями для американських та британських проєктів у сфері гіперзвукової зброї, зокрема розробляла ракетний двигун SABRE.

Крім того, вона виготовляла окремі компоненти для двигунів, які використовувалися в прототипах гіперзвукової зброї. Ліквідація компанії відбулася після того, як її зусилля знайти фінансового спонсора для отримання приблизно 20 мільйонів фунтів стерлінгів (26 мільйонів доларів США) додаткового фінансування виявилися безуспішними.

Окрім фінансування військових проєктів, компанія також займалася розробкою технології двигуна SABRE за підтримки Космічного агентства Великої Британії. Однак ситуація з розробкою гіперзвукової зброї в США стикається з новими труднощами через невдалі випробування ракети AGM-183 у березні 2023 року.

Наразі фінансування програми ARRW призупинене до 2025 року, і за цей час Повітряні сили США та головні розробники ракети мають ухвалити рішення щодо нових інвестицій у цю програму та подальшого її розвитку.

Представники Повітряних сил США повідомили, що випробування ракети допомогли змінити уявлення про гіперзвукову зброю та використати технічні напрацювання на новому проєкті Hypersonic Attack Cruise Missile.

Источник: thepage.ua


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/politdumkakiev/public_html/wp-content/themes/legatus-theme/includes/single/post-tags.php on line 5
Share

Статьи по теме

Последние новости

Головні розчарування Windows 11, через які не всі користувачі хочуть оновлюватися до цієї версії

Читать всю статью

Мы в соцсетях

Наши партнеры

UA.TODAY - Украина Сегодня UA.TODAY

EA-LOGISTIC: Международные грузоперевозки – всегда своевременно и надежно!