ПолiтДумка

У Чехії на військовому полігоні вибухнув невідомий боєприпас: дев’ятеро бійців поранено

17 июня
17:30 2024

На військовому полігоні Лібава, який розташований на території Оломоуцького краю у Чехії, у понеділок, 17 червня, перед обідом вибухнув невідомий боєприпас. За попередньою інформацією, дев’ятеро військових отримали поранення. Поки невідомо, чи це диверсія.

Двоє з них були доставлені до медичного закладу гелікоптером, повідомив ČTK Адам Фрічер, речник Оломоуцького університетського госпіталю (FNOL). За його словами, FNOL опікуватиметься чотирма військовими, ще четверо направлені до військового госпіталю Оломоуц, одному надали допомогу на місці. Інцидентом займається військова поліція.

За словами речника FNOL, двоє постраждалих, яких транспортували повітрям, уже перебувають під наглядом лікарів, ступінь травм він поки не уточнив. Інші двоє постраждалих прямують до лікарні на кареті швидкої допомоги, сказав Фрічер. На місці працює регіональна рятувальна служба Оломоуца, за словами її речниці Люсі Мікішкової, на місце інциденту прибули два екіпажі з Оломоуца, а також допомогла авіаційна рятувальна служба з іншого регіону.

«З огляду на те, що це військовий район і армія, я не можу надати більш детальну інформацію. Можу лише підтвердити, що в цю подію втрутилася рятувальна служба Оломоуца, у нас є два екіпажі з Оломоуца, а також допомагає повітряна рятувальна служба з іншого регіону на місці», — сказала речниця служби порятунку Люсі Мікіскова.

Що це за військовий полігон?

Лібавський військовий округ поблизу Оломоуца є військовим полігоном з 1949 року. Територія площею 235,5 км² розташована в Оломоуці та в районі пагорбів Одер.

Після Другої світової війни в 1946 році було вирішено приєднати село до запланованого військового тренувального табору Město Libavá, а мешканців планувалося переселити. На початку 1948 року в місті Лібава проживало 3265 жителів. 1 липня 1950 року село було офіційно скасовано та включено до складу новопроголошеного військового округу Лібава.

Источник: informator.ua


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/politdumkakiev/public_html/wp-content/themes/legatus-theme/includes/single/post-tags.php on line 5
Share

Статьи по теме

Последние новости

Никита Кравченко продолжит карьеру в Александрии

Читать всю статью

Мы в соцсетях

Наши партнеры

UA.TODAY - Украина Сегодня UA.TODAY

EA-LOGISTIC: Международные грузоперевозки – всегда своевременно и надежно!