ПолiтДумка

у Чернігові ухвалили вирок рецидивісту за державну зраду

29 мая
19:32 2023

Рецидивіст, якого вже було засуджено в Україні чотири рази, у вересні 2022 року дав згоду на співпрацю з окупантами. За це він отримав 501 гривню.  Далі він за гроші «зливав» дані росіянам про Сили оборони України у Чернігівській області.            

Чернігівський районний суд  визнав  Дмитра Коляденка винним у скоєнні державної зради та ухвалив йому вирок  — 15 років позбавлення волі з конфіскацією майна.

Зрадник народився у Сєвєродонецьку, який наразі окупований. Там в нього зараз мати. Сам він після відбування чергового покарання оселився спочатку у Києві, а з 2019 року мешкав на території Чернігівської області.

Коли Коляденко погодився співпрацювати з окупантами він обрав собі псевдонім «Тор». Зрадник використовував мережу  Telegram для передачі даних російському окупанту «Ельдару Ізєтову».

Крім 500 гривень за погодження на співпрацю з ворогом Дмитро Коляденко отримував ще 3000 гривень, 1,1 тис. гривень за збір та передачу інформації. Далі зрадник планував ще передавати відомості  про Сили оборони України на Чернігівщині, але не встиг, бо його було затримано співробітниками СБУ 17 жовтня 2022 року.

На суді зрадник визнав свою вину лише частково. Наразі Дмитро Коляденко перебуває у СІЗО, поки вирок не набере законної сили.

Источник: donpatriot.news


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/politdumkakiev/public_html/wp-content/themes/legatus-theme/includes/single/post-tags.php on line 5
Share

Статьи по теме

Последние новости

В Україні розробили триногу для гранатомета Mk19: у чому перевага рішення

Читать всю статью

Мы в соцсетях

Наши партнеры

UA.TODAY - Украина Сегодня UA.TODAY

EA-LOGISTIC: Международные грузоперевозки – всегда своевременно и надежно!