ПолiтДумка

У «Дії» з’явилися нові «ковідні» сертифікати

01 декабря
18:57 2021

Міністерство цифрової трансформації наразі завершує тестування генерування COVID-сертифікатів за допомогою порталу «Дія» на основі ПЛР-тестів.

Про це у середу на брифінгу у Вінниці повідомив керівник із розвитку електронних послуг у Міністерстві цифрової трансформації Мстислав Банік, передає кореспондент Укрінформу.

«Ми завершуємо тестування COVID-сертифікатів на основі ПЛР-тестів. І ті лабораторії, які підключені до ЕСОЗ ( електронної системи охорони здоров’я – ред.) і відвантажують дані про тест, дозволяють створити такий сертифікат, який діятиме протягом 72 годин», — сказав Банік.

Він додав, що, окрім уже звичного способу отримання за допомогою «Дії» сертифікатів про щеплення від COVID-19 на основі даних з ЕСОЗ, вже близько двох тижнів українцям доступні й сертифікати про одужання від COVID-19.

Якщо ж людина одужала, але створити такий сертифікат не вдається, пацієнт повинен звернутися до сімейного лікаря. Позаяк важливо, щоб у ЕСОЗ було зазначено, що людина хворіла саме на COVID-19. Інші застудні захворювання не можуть бути підставою для генерування «Дією» такого сертифікату.

Він додав, що Мінцифри хотіло б, щоб усі медичні системи працювали коректно, витримували навантаження, і щоб не виникали складнощі із внесенням даних. Утім, у разі виникнення труднощів з генеруванням будь-якого з видів COVID-сертифікату українці можуть зверннутися до команди підтримки «Дії». Волонтери підкажуть відвідувачам, що потрібно робити у кожній конкретній ситуації.

Источник: ukrinform.ua

Share

Статьи по теме

Последние новости

Якими були ключові досягнення Департаменту КМУ в 2021 році

Читать всю статью

Мы в соцсетях

Наши партнеры

Polysad.com - Комнатные цветы и растения, садовые цветы и названия.
CZM.ua - Клиника лечения наркозависимости - ЦЗМ Украина.
Alt-center.com - Наркологическая клиника "Альт-центр".
UA.TODAY - Украина Сегодня UA.TODAY