ПолiтДумка

у Дніпрі мама розшукує 19-річного сина

14 сентября
10:42 2022

12 вересня у Дніпрі зник Романько Денис Сергійович, 2003 року народження. Хлопцеві 19 років. Його мати Юлія розшукує сина і просить відгукнутися всіх, хто міг десь його бачити або володіє якоюсь інформацією про місце знаходження Дениса, повідомляє «Наше Місто» з посиланням на її публікацію у Фейсбук.

Що відомо

12 вересня о 12 годині дня хлопець сів у маршрутку №22 (вул. Спогадів – площа Успенська) і поїхав до центру. Після цього зв’язок з ним обірвався, телефон вимкнено.

Прикмети

Був одягнений у кофту Puma з капюшоном кольору хакі, на рукавах біла смужка з написом Puma та у чорні спортивні штани.

Волосся темне, очі блакитні, середньої статури.

Усім, хто має будь-яку інформацію, прохання дзвонити за телефоном 0993672614, 0676992828 Юлія (мама).

Источник: nashemisto.dp.ua


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/politdumkakiev/public_html/wp-content/themes/legatus-theme/includes/single/post-tags.php on line 5
Share

Статьи по теме

Последние новости

Зеленський і Мелоні обговорили ситуацію навколо Ірану та розблокування кредиту на €90 мільярдів

Читать всю статью

Мы в соцсетях

Наши партнеры

UA.TODAY - Украина Сегодня UA.TODAY

EA-LOGISTIC: Международные грузоперевозки – всегда своевременно и надежно!