ПолiтДумка

у компанії розповіли, якою вона буде

13 июня
23:48 2024

На презентації Xbox Games Showcase 2024 було представлено три нові моделі Xbox Series X і S, однак повноцінну портативну консоль Xbox, про яку часто говорили інсайдери, було проігноровано.

Після заходу редактор IGN Раян Маккеффрі поставив главі Microsoft Gaming Філу Спенсеру запитання про розробку такого пристрою. Топ-менеджер не підтвердив і не спростував цю інформацію, але наголосив на «приголомшливому майбутньому Xbox у сфері апаратного забезпечення».

Філ Спенсер заявив, що його «неймовірно тішать досягнення команди Xbox і те, яку роботу вона проробляє з різними форм-факторами, різними способами насолоджуватися іграми».

Коли його запитали про те, яким може бути гіпотетичний варіант портативної консолі Xbox, Спенсер наголосив на важливості локального запуску ігор і висловив симпатію до пристроїв Steam Deck, Lenovo Legion GO і ASUS ROG Ally.

Источник: processer.media


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/politdumkakiev/public_html/wp-content/themes/legatus-theme/includes/single/post-tags.php on line 5
Share

Статьи по теме

Последние новости

Тайвань проводить навчання, моделюючи вторгнення Китаю

Читать всю статью

Мы в соцсетях

Наши партнеры

UA.TODAY - Украина Сегодня UA.TODAY

EA-LOGISTIC: Международные грузоперевозки – всегда своевременно и надежно!