ПолiтДумка

У Lifecell, Київстар та Vodafone поділились, скільки годин можуть забезпечувати зв’язок при блекауті

25 сентября
08:43 2023

Росія готується до нових масованих ракетних ударів по енергетичним об’єктам України. Минулого року ці атаки взимку призвели до відключення електроенергії в багатьох регіонах України, яке потім потягнуло за собою відсутність мобільного зв’язку і доступу до інтернету для багатьох мешканців. Мобільні оператори розуміють підступність росіян, тому почали підготовку до такого сценарію заздалегідь. Вони розповіли, що вже зробили для налагодження зв’язку. 

lifecell

Компанія активно збільшує кількість акумуляторних батарей і генераторів на своїх технологічних майданчиках. Це допоможе забезпечити незалежне живлення для мобільного зв’язку та інтернету навіть при блекауті. LifeCell готова до довготривалих перебоїв у постачанні електроенергії та має альтернативні джерела живлення для своїх базових станцій. Зазначають, що користувачі зможуть бути на зв’язку протягом 7-9 годин на додатковому живленні. 

Київстар

Київстар уже забезпечив свої технологічні майданчики стаціонарними і переносними дизель-генераторами. Загальна кількість сягає понад  2 тисячі одиниць. Це допоможе забезпечити незалежне живлення ключових базових станцій, комутаторів та іншого критичного обладнання оператора в разі відключення основного живлення. Окрім того, Київстар, як і lifecell збирається до кінця 2023 року забезпечити джерелами безперебійного живлення 70% мережі фіксованого інтернету.

Vodafone

Vodafone забезпечила автономне живлення своїх майданчиків із базовими станціями якнайкраще — на 100%. Батареї, які використовує компанія, забезпечать  роботу мережі протягом 4-5 годин навіть без основного живлення.

Источник: meta.ua

Share

Статьи по теме

Последние новости

Мбаппе с пенальти спасает для ПСЖ матч против Ньюкасла

Читать всю статью

Мы в соцсетях

Наши партнеры

UA.TODAY - Украина Сегодня UA.TODAY