ПолiтДумка

У Львові тіктокер виправдовував агресію Росії — вирок суду

03 августа
00:43 2025

Житель Львова виправдовував російську агресію проти України. Відповідні відео він поширював у TikTok.

Про це 1 серпня повідомили в Офісі Генерального прокурора.

Деталі справи

За даними слідства, упродовж минулого року фігурант створював відеоролики, в яких казав про любов і пошану до росіян, зокрема президента РФ Володимира Путіна. Також чоловік підтримував перебування російських військ на території України та стверджував, що окупація українських територій була правомірною.

Рішення суду

Підсудного визнали винним у виправдовуванні та визнанні правомірною збройної агресії РФ проти України. За вчинене він проведе сім років у в’язниці.

Источник: lviv.novyny.live


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/politdumkakiev/public_html/wp-content/themes/legatus-theme/includes/single/post-tags.php on line 5
Share

Статьи по теме

Последние новости

Зеленський: Є «вікно» для досягнення миру до проміжних виборів у США

Читать всю статью

Мы в соцсетях

Наши партнеры

UA.TODAY - Украина Сегодня UA.TODAY

EA-LOGISTIC: Международные грузоперевозки – всегда своевременно и надежно!