у мережі називають це ганьбою
У мережі ані дня не може минути без скандалу. Цього разу користувачів обурив той факт, що у Чернівцях школярки розгулювали у формі типу тієї, яку носили у СРСР.
Дописом у фейсбуці поділилася користувачка Оксана Передерчук. Вона й висловила обурення тим фактом, що школярки обрали не вишиванки або «щось стильніше», а радянську форму.
Думки мережі розділилися
Вітаю. Схоже у цьому класі всі школярки у (радянській – 24 Канал) формі. За хлопцями не видно ще багатьох школярок. Сум і сором. Чернівці. Де вишиванки? Або хоча б щось стильніше?
– наголосила вона.
Жінка додала, що зняла школярок на виході з парку Шевченка. Якщо ж говорити про загальну картину, то його, за словами пані Оксани, «заполонили школярі у вишиванках або подекуди гарних блузах чи сукнях».
Власне, жінку обурив той факт, що школярки обрали не вишиванки, а форму, стилізовану під ту, яку носили у СРСР. У мережі під її постом думки розділилися. Одні підтримали пані Оксану, а були ті, хто робив акцент на свободі вибору.
Ось лише кілька коментарів, які залишили під дописом про школярок:
- «Де вони беруть ту форму, з яких шаф дістають?»;
- «А я думала, така форма залишилася у радянському минулому! Жах!»;
- «Якби я була присутня при такому дійстві, де діти ще носять форму таку, викликала б поліцію. І там би мені або їм пояснили чи то Радянський союз, чи можна так вдягатись, чи ні! Бо я розумію, що кожна школа, що хоче то і робить. То є жах і треш!».
Розпалилися навіть суперечки. Одні підкреслили, що вчителі допустили, що діти носять «кринжові шмотки». З користувачами не погоджуються та наголошують, що дітей виховують батьки, на що у мережі апелюють, що історію їм викладають у школі.
Як ми вже зауважили, були ті, кого обурив напад на школярок. Під постом підкреслили, що «цей допис теж є яскравим прикладом совкам». Авторку допису спитали, яке їй діло до того, як одягаються чужі діти.
Зараз вимоги щодо шкільної форми скасовані – право вибору в одязі. Але все одно знайдеться хтось, кому чужі діти одягнуті не стильно, не патріотично, «не красіво», «у формі», «діловий стиль», «тоталітаризм» і таке інше, – каже одна користувачка.
Користувачка мережі зауважила, що не прихильниця радянської форми. Водночас вона наголосила, що також не прихильниця того, щоб вказувати комусь, що носити.
Источник: 24tv.ua