ПолiтДумка

У Мінцифри розповіли, як замінити водійське посвідчення у смартфоні

27 мая
01:42 2023

Замінюйте водійське посвідчення у смартфоні не виходячи з дому: скористайтеся послугою в Дії. Ви можете за кілька кліків подати заяву про заміну посвідчення водія в застосунку Дія. А потім забрати готове водійське в сервісному центрі МВС. Або ж взагалі відмовитися від пластикового документа й отримати електронне посвідчення водія, інформує Мінцифри.

Послугою можуть скористатися водії, які:

втратили або пошкодили водійське;змінили прізвище;бажають обміняти пластик на цифрове водійське;отримали тимчасове посвідчення водія-новачка, що діє 2 роки, і хочуть замінити його на постійне.Щоб подати заяву про обмін або відновлення посвідчення водія в Дії:

перейдіть до меню Послуги та натисніть Заміна посвідчення водія або натисніть на значок контекстного меню на цифровому водійському й виберіть Замінити посвідчення;виберіть причину заміни документа;підтвердьте або вкажіть місце реєстрації проживання;виберіть тип посвідчення — цифрове чи цифрове+пластик;виберіть сервісний центр, де вам буде зручно забрати пластиковий документ;підтвердьте або вкажіть ваші контактні дані;підпишіть заяву.Після цього протягом 10 хвилин маєте оплатити послугу, інакше заява анулюється. І все — очікуйте запрошення до вибраного сервісного центру, щоб забрати нове пластикове посвідчення. Або ж просто зачекайте, коли Дія надішле push-сповіщення про готовність електронного посвідчення водія. 

Нагадаємо: Україна стала першою країною у світі, де можна не отримувати пластикове водійське посвідчення, а використовувати лише документ у Дії. Це означає, що ви можете оформити документ у форматі діджитал first, тобто е-посвідчення, а пластикову картку — за бажанням. 

Сервіс реалізовано Міністерством цифрової трансформації спільно з Міністерством внутрішніх справ, Головним сервісним центром МВС та за підтримки ДП «Інфотех». 

Источник: expert.in.ua


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/politdumkakiev/public_html/wp-content/themes/legatus-theme/includes/single/post-tags.php on line 5
Share

Статьи по теме

Последние новости

У межах ІТ-коаліції Україна отримала мережеве обладнання на 2 млн євро від Данії та Люксембургу

Читать всю статью

Мы в соцсетях

Наши партнеры

UA.TODAY - Украина Сегодня UA.TODAY

EA-LOGISTIC: Международные грузоперевозки – всегда своевременно и надежно!