Legatus

У поліції розслідують хакерську атаку на систему е-квитка у Львові

01 апреля
02:51 2024

Поліція відкрила кримінальне провадження через хакерську атаку на систему електронного квитка у Львові.

Про це повідомляє Львівська міська рада.

Хакерську атаку на систему е-квиток зафіксували у ніч на 29 березня. Директор ЛКП «Львівавтодор» Микола Власюк подав до поліції заяву про несанкціонований доступ до системи. Правоохоронці внесли інформацію про подію до Єдиного реєстру досудових розслідувань.

За словами очільника «Львівавтодора», ціллю хакерів стали бази даних програмного забезпечення. Внаслідок цього стали тимчасово недоступні послуги друку, купівлі, поповнення транспортних карток «ЛеоКарт» та перевірки балансу.

«До аналізу ситуації залучено фахівців кіберполіції та представників Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України. Також працює оперативний штаб міста та команда представників із безпеки наших підрядників», — розповів Власюк.

У міськраді повідомили, що станом на 31 березня пасажири можуть скористатися для оплати банківськими картками та «ЛеоКартою», проте списання коштів за оплату проїзду відбуватиметься із затримкою. Також неможливо переглянути баланс на картці та не доступна опція поповнення проїзної картки.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/politdumkakiev/public_html/wp-content/themes/legatus-theme/includes/single/post-tags.php on line 5
Share

Статьи по теме

Последние новости

Чемпионская гонка АПЛ: с кем играть Ливерпулю и Арсеналу

Читать всю статью

Мы в соцсетях

Наши партнеры

UA.TODAY - Украина Сегодня UA.TODAY

EA-LOGISTIC: Международные грузоперевозки – всегда своевременно и надежно!