ПолiтДумка

у РФ злякалися нових санкцій

05 июня
12:38 2023

Міжнародна група боротьби з фінансовими злочинами (FATF) розглядає можливість заблокувати платежі з Росії. Це може призвести до «краху» міжнародної торгівлі агресора.

Про це російському виданню «Нові ізвєстія» заявив директор Банківського Інституту НДУ ВШЕ Василь Солодков. За його словами, прискорити блокування можуть тісні відносини між Росією та Іраном. Якщо група запровадить такі санкції, російський бізнес зможе розплачуватися за імпортні товари, отримувати платежі за експорт. Також проблеми виникнуть у простих росіян. Вони не зможуть переказувати гроші за кордон (оплачувати покупки на іноземних сайтах тощо).

Російське видання зібрало коментарі експертів, які стверджують, що таку санкцію проти РФ не вводитимуть. Мовляв, у такому разі інші країни не зможуть купувати товари з РФ.

Зазначимо, раніше FATF вже визнала, що дії Росії порушують стандартні принципи та організації. І поки жорсткі санкції ще не запровадили, агресору заборонили брати участь у проєктах організації.

Окрім РФ, платежі заблокували також М’янма, Північна Корея, Іран. Таке рішення міжнародної організації фактично заблокувало роботу бізнесу цих країн за кордоном. Також мешканці цих держав втратили можливість брати участь у міжнародному ринку капіталу.

Источник: finance.obozrevatel.com

Share

Статьи по теме

Последние новости

Кеті Перрі продала компанії Litmus Music права на свої пісні за 225 млн доларів

Читать всю статью

Мы в соцсетях

Наши партнеры

Polysad.com - Комнатные цветы и растения, садовые цветы и названия.
CZM.ua - Клиника лечения наркозависимости - ЦЗМ Украина.
Alt-center.com - Наркологическая клиника "Альт-центр".
UA.TODAY - Украина Сегодня UA.TODAY