• Главная страница
  • Связь с редакцией
  • Реклама

ПолiтДумка

У російському дитсадку батьків попросили не одягати дітей на свято в костюми американських героїв

06 декабря
13:19 2022

Батьків дитячого садка в Челябінську, Росія, «настійно» попросили не одягати своїх дітей на новорічне свято в костюми американських героїв. Про це «ФедералПресс» повідомив один із читачів.

«Вихователі деяких груп настійно порекомендували не наряджати хлопчиків на свято у дитячий садок у костюми американських героїв. Ніякої Людини-павука, Бетмена, Міньйона, Хаггі-ваггі та інших. Ми й не збиралися купувати дитині будь-який із цих костюмів. Але саме прохання трохи здивувало», — сказала одна з матерів, як повідомляють російські ЗМІ.

Батькам хлопчиків порадили вибрати будь-який інший костюм у вигляді зайчика, ведмедика, лисеняти або ін. Усі дівчатка будуть сніжинками і цукерками.

Як пояснили «ФедералПрес» у комітеті у справах освіти Челябінська, просто було вирішено, що цього року всі новорічні свята в цьому дитячому садочку будуть присвячені російським народним казкам, тому й попросили дітей не надягати костюми американських героїв.

«Немає прямої заборони на вибір батьками певних костюмів. Але ми нагадуємо, що 9 листопада 2022 року Президент Російської Федерації підписав Указ № 809 «Про затвердження Основ державної політики щодо збереження та зміцнення традиційних російських духовно-моральних цінностей», — пояснили у пресслужбі Комітету з освіти.

У всіх дитячих садочках і школах Челябінська проводяться заходи, спрямовані на розвиток патріотизму у дітей. І акцент робиться на «образ російського богатиря, який є втіленням чесності, добра, правди і справедливості». І це в той час, коли російських солдатів звинувачують у широко розповсюджених убивствах, грабежах і зґвалтуваннях в Україні…

Управління освіти Челябінської області також повідомило «ФедералПрес», що не вводило заборони на дитячі святкові костюми.

«Усі дитячі садки організовують свята на свій розсуд. Ймовірно, це одиничний випадок», — прокоментували в департаменті.

Источник: epochtimes.com.ua

Share

Статьи по теме

Последние новости

Республіканці в Сенаті закликали Байдена прискорити військову допомогу Україні

Читать всю статью

Мы в соцсетях

Наши партнеры

Polysad.com - Комнатные цветы и растения, садовые цветы и названия.
CZM.ua - Клиника лечения наркозависимости - ЦЗМ Украина.
Alt-center.com - Наркологическая клиника "Альт-центр".
UA.TODAY - Украина Сегодня UA.TODAY