ПолiтДумка

у смартфона Samsung Galaxy S24 буде всього 8 ГБ ОЗУ

01 декабря
01:50 2023

Китайський інсайдер Ice Universe, який злив масу достовірної інформації про різних смартфонів і регулярно отримує відомості з відділу досліджень та розробок Samsung, повідомив перші деталі про обсяг оперативної пам’яті в смартфонах лінійки Samsung Galaxy S24.

Погані новини: Samsung Galaxy S24 буде доступний лише у версії з 8 ГБ оперативної пам’яті.

Він уточнив, що Samsung Galaxy S24+ та Samsung Galaxy S24 Ultra отримають версії з 8 або 12 ГБ оперативної пам’яті. А версії з 16 ГБ не передбачено навіть для топового варіанта Galaxy S24 Ultra. Варто додати, що багато китайських смартфонів отримують 16 і навіть 24 ГБ оперативної пам’яті.

За словами інформатора Таруна Ватса (Tarun Vats), анонс лінійки Galaxy S24 заплановано на 17 січня 2024 року у Сан-Хосе, Каліфорнія. Попередні замовлення почнуть приймати 17 січня, а постачання розпочнеться з 26 по 30 січня. Відкритий продаж стартує 30 січня.

Ice Universe першим точно розповів про новий тренд на смартфони з екранами-водоспадами, про чубчик в iPhone X, про новий дизайн iPhone 14 з вирізом Dynamic Island і про різні 200-мегапіксельні датчики зображення.

Share

Статьи по теме

Последние новости

Рома предложит долгосрочный контракт де Росси

Читать всю статью

Мы в соцсетях

Наши партнеры

UA.TODAY - Украина Сегодня UA.TODAY

EA-LOGISTIC: Международные грузоперевозки – всегда своевременно и надежно!