ПолiтДумка

У США хоробра кішка дала гідну відповідь голодному койоту

15 сентября
19:49 2023

На кадрах, знятих на камеру відеоспостереження, була помічена перелякана кішка, яка не тільки змогла дати відсіч койоту, але і піти неушкодженою від дикої собаки, спритно видершись на самий верх балки ґанку будинку.

Цим неймовірним відео в стилі екшен поділився житель Техасу Тоні Грей (Tony Gray).

На відео, знятому камерою на ґанку будинку чоловіка в Серфсайд Біч, видно, як койот намагається накинутися на рудого кота.

Потім видно, як кішка, яка не має ніякого відношення до Грея, хоробро дає відсіч звірові, чіпляючись своїми гострими кігтями в морду койота, щоб хоч якось його деморалізувати.

Крім того, ведучи бій з койотом, пухнаста нагороджує його ще цілим рядом ударів своїми пазуристими лапами, завдаючи левову частку їх, перебуваючи під шезлонгом. Але навіть попри це підступний койот все одно продовжує переслідувати вусатого-смугастого.

В активній фазі сутички все, що зміг зробити голодний койот — це схопити кішку за хвіст. Але і після цього більш дрібне створіння не здалося, а з решти сил здійснило останній ривок, щоб знайти для себе затишне містечко, до якого, звичайно ж, собака дістатися вже не змогла, залишившись в результаті ні з чим.

“Койот на ґанку мого пляжного будиночка. Острівне життя. Хтось мало не позбувся кішки”, — написав Грей в описі до свого відеоролика.

Источник: useti.org.ua


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/politdumkakiev/public_html/wp-content/themes/legatus-theme/includes/single/post-tags.php on line 5
Share

Статьи по теме

Последние новости

“має забезпечити гарантування нашої безпеки»

Читать всю статью

Мы в соцсетях

Наши партнеры

UA.TODAY - Украина Сегодня UA.TODAY

EA-LOGISTIC: Международные грузоперевозки – всегда своевременно и надежно!