ПолiтДумка

У США можуть заборонити чат-бот DeepSeek

18 апреля
06:02 2025

У Сполучених Штатах розглядають можливість блокування китайського чат-бота DeepSeek.

Обговорення санкцій триває в адміністрації Дональда Трампа. Про це повідомляє The New York Times із посиланням на власні джерела.

Санкції можуть торкнутися не лише DeepSeek, а й американської компанії Nvidia, чиї чіпи використовували в розробці китайського ШІ.

Раніше адміністрація вже обмежила експорт продукції Nvidia до Китаю. Тепер у фокусі — нові заходи, які можуть унеможливити закупівлю технологій DeepSeek. Також розглядається заборона американцям на використання цього чат-бота.

Китайська компанія презентувала DeepSeek-V3 у січні. Розробники заявили, що нова модель не поступається найсучаснішим аналогам.

За словами представників компанії, на навчання моделі витратили два місяці й менше ніж $6 млн. Вони наголосили, що американські розробники вкладають у подібні проєкти значно більше ресурсів.

Після запуску DeepSeek китайський бот уже встиг заблокований в Італії.

Источник: gazeta.ua


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/politdumkakiev/public_html/wp-content/themes/legatus-theme/includes/single/post-tags.php on line 5
Share

Статьи по теме

Последние новости

Розкриті технічні характеристики нового турецького морського дрона Sancar

Читать всю статью

Мы в соцсетях

Наши партнеры

UA.TODAY - Украина Сегодня UA.TODAY

EA-LOGISTIC: Международные грузоперевозки – всегда своевременно и надежно!