ПолiтДумка

У США програміст загубив пароль до гаманця з біткоїнами на $220 млн

Январь 13
10:50 2021

Німецький програміст Стефан Томас, який живе у Сан-Франциско, загубив записку з паролем від жорсткого диска, на якому зберігалися понад сім тисяч біткоїнів. Їхня нинішня вартість становить понад $220 мільйонів.

Про це пише The New York Times.

Програміст загубив записку ще кілька років. Жорсткий диск IronKey дає користувачам 10 спроб, перш ніж він зашифрує його вміст назавжди. Томас вже вісім разів спробував ввести пароль, але всі його спроби були безрезультатним.

Програміст отримав криптовалюту в 2011 році, коли він жив у Швейцарії. Йому передали 7002 біткоїни у якості нагороди за створення анімаційного відео «Що таке біткоїн?», що мав познайомити багатьох з цією технологією. У тому ж році він загубив цифрові ключі від гаманця з біткоїнами.

Програміст бідкається, що ситуація ставить під сумнів концепцію біткоїна як «сам собі банк». «Причина, з якої існують банки, полягає в тому, що ми не хочемо мати справу з усім, що роблять банки», — поскаржився Томас.

За даними компанії Chainalysis, з існуючих 18,5 мільйона біткоїнів близько 20%, які зараз коштують близько $140 мільярдів, є втраченими, або якимось чином застрягли на гаманцях. Компанія Wallet Recovery Services, яка допомагає знаходити втрачені цифрові ключі, повідомила, що кожного дня отримує 70 запитів від людей, які просять відновити доступ до своєї криптовалюти.

Програміст розповів, що помістив жорсткий диск в безпечне місце на випадок, якщо «криптографи придумають нові способи злому складних паролів». За його словами, коли він тримає жорсткий диск якомога далі, це допомагає програмісту не думати про проблему.

Источник: babel.ua

Share

Статьи по теме

Последние новости

НБА: Лига не будет менять логотип в честь Брайанта

Читать всю статью

Мы в соцсетях

Наши партнеры

Polysad.com - Комнатные цветы и растения, садовые цветы и названия.
CZM.ua - Клиника лечения наркозависимости - ЦЗМ Украина.
Alt-center.com - Наркологическая клиника "Альт-центр".