ПолiтДумка

У Steam відбувся реліз повністю безкоштовної Counter-Strike 2

28 сентября
17:18 2023

28 вересня 2023 Valve оголосила про вихід у Steam безкоштовного тайтлу Counter-Strike 2 з переробленими картами, покращеною графікою, більш реалістичними димовими гранатами і швидкими ігровими серверами. Гра розроблена на движку Source 2, в ній задіяна нова система освітлення та системи рендерингу, що використовують фізично достовірні текстури, відображення та тіні.

Нова архітектура Counter-Strike 2 дозволяє ігровим серверам миттєво отримувати інформацію та обробляти зміни. Ігровий процес, який залежить від тикрейту, робить стрілянину і пересування більш чуйними, а кидки гранат більш точними.

Розробники перенесли в гру всі основні карти CS:GO, деякі з яких вони переробили з нуля. Valve повідомили, що нададуть інструментарій Source 2 для моддерів зі спільноти Steam, щоб вони могли створювати власні карти.

У Counter-Strike 2 повністю перероблено звук. Тепер користувач може дізнатися більше інформації про супротивника за допомогою звукових ефектів. Також змінилася система рейтингу. Щоб підвищувати свій рейтинг, користувачам необхідно грати в оновленому прем’єр-режимі. Положення гравців у глобальних та регіональних таблицях тепер визначається майстерністю.

Внутрішньоігровий магазин тепер доступний прямо в грі Counter-Strike 2. Гравцям більше не потрібно шукати різні стікери сайтів або на торговому майданчику Steam. Valve перенесла всі предмети з Counter-Strike: Global Offensive у Counter-Strike 2.

Крім версії для Windows гра доступна у SteamOS/Linux.

22 березня Valve  представила  Counter-Strike 2 та запустила тестування тайтла для обмеженої кількості користувачів.

Share

Статьи по теме

Последние новости

Barrett представляє далекобійну снайперську гвинтівку MRADELR

Читать всю статью

Мы в соцсетях

Наши партнеры

UA.TODAY - Украина Сегодня UA.TODAY