ПолiтДумка

У Tesla черговий рекорд квартального прибутку. Хоче збудувати десяток нових заводів

26 января
00:00 2023

Прибуток виробника електромобілів Tesla за підсумками четвертого кварталу зріс на 62%, порівнюючи з аналогічним періодом минулого року, – до $3,8 млрд. Про це повідомляє видання The Wall Street Journal напередодні офіційної публікації фінансового звіту компанії.

Очікується, що обсяг продажів Tesla за звітний період становитиме $24,7 млрд, що на 40% більше, ніж роком раніше.

У 2022 році Tesla не досягла свого річного цільового показника зростання, втративши близько $675 млрд ринкової вартості. Акції компанії подешевшали на 65% за рік.

Аналітики очікують, що у 2023 році компанія збільшить виробництво електромобілів на 46% – до приблизно 1,91 млн авто, що нижче за її довгострокову ціль щорічного зростання виробництва в 50%.

Tesla поставила за мету продавати 20 млн автомобілів на рік до 2030 року, і для цього потрібно побудувати більше десятка нових автозаводів.

Цього тижня компанія заявила, що планує інвестувати понад $3,6 млрд у розширення заводу у Ріно, штат Невада. На ці гроші побудують два великі вузли з виробництва батарей та електровантажівок. Компанія також подала документи на розширення свого заводу неподалік Остіна, штат Техас.

Источник: biz.liga.net

Share

Статьи по теме

Последние новости

Минай впервые с мая 2023-го победил в УПЛ: видео голов

Читать всю статью

Мы в соцсетях

Наши партнеры

UA.TODAY - Украина Сегодня UA.TODAY

EA-LOGISTIC: Международные грузоперевозки – всегда своевременно и надежно!