ПолiтДумка

У Японії старі автомобілі коштують дорожче за нові

11 августа
18:55 2022

На японському авторинку виникла парадоксальна ситуація — Б/У машини Toyota коштують дорожче за нові. А вся справа в дефіциті останніх, тому що через численні зупинки виробництва компанія досі не встигає повністю задовольнити попит. Про це повідомляє видання Nikkei Asia.

Так, за даними сервісу з продажу вживаних транспортних засобів Proto Corp, наприкінці липня середня ціна Toyota Land Cruiser ZX 2022 модельного року на вторинному ринку досягла 17,05 млн ієн (близько 3 млн грн). Це більш ніж удвічі перевищує рекомендовану виробником роздрібну ціну (РРЦ) нового позашляховика з бензиновою силовою установкою.

Toyota Land Cruiser – це не одиничний приклад, коли модель на «вторинці» коштує дорожче, ніж у дилера. Наприклад, Б/У мінівен Toyota Alphard у гібридній модифікації Executive Lounge S 2021 модельного року в Японії оцінюється в середньому в 8,25 млн ієн (приблизно 1,58 млн грн за актуальним курсом), тоді як новий автомобіль в аналогічній комплектації коштує 7 ,75 млн ієн (приблизно 1,4 млн грн). Крім того, дорожче за нові коштують уживані Toyota Harrier і Corolla Cross.

Источник: uamotors.com.ua

Share

Статьи по теме

Последние новости

Оперативная сводка штаба ВСУ на 18:00 6 октября 2022 года — Террикон

Читать всю статью

Мы в соцсетях

Наши партнеры

Polysad.com - Комнатные цветы и растения, садовые цветы и названия.
CZM.ua - Клиника лечения наркозависимости - ЦЗМ Украина.
Alt-center.com - Наркологическая клиника "Альт-центр".
UA.TODAY - Украина Сегодня UA.TODAY