ПолiтДумка

у ЗСУ розповіли деталі мобілізації

29 января
18:49 2023

Наразі ЗСУ найбільше потребують фахівців для нових зразків озброєння, які Україна отримає від союзних держав.

Як пише 24 канал, Роман Горбач, начальник управління персоналу штабу Командування Сухопутних військ ЗСУ, розповів деталі. Він наголосив, що армія зараз потребує фахівців для нових зразків озброєння та для поповнення втрат.

Хвиль мобілізації – немає

У ЗСУ наголосили, що жодних хвиль мобілізації немає. Вона почалася ще 24 лютого 2022 року і триває.

Горбач зазначив, що на першочерговому етапі черги були дуже великими. Тоді територіальні центри не справлялися із чергами добровольців. Водночас станом на січень 2023 р. обсяги мобілізації у рази зменшились.

Як відбувається процес призову

Горбач зазначив, що насамперед мобілізують особовий склад за певними обліково-військовими спеціальностями. Людей, які раніше не пройшли службу, можуть призвати виключно до навчальних центрів. Там їх навчають за певними спеціальностями. І лише тоді відправляють до військових частин на конкретні посади.

Відразу відправити до бойових військових частин можуть лише людей, які мають досвід військової служби, а також нетривалу перерву у проходженні служби.

Військовий облік в Україні вели у мирний час. Нині його продовжують вести. Горбач пояснив, що без урахування військовозобов’язаних у запасі не змогли б провести мобілізацію.

На всіх людей, що викликаються до територіальних центрів комплектування, чекають лише з метою уточнення військово-облікових даних.

«І тільки після того, якщо він підлягає мобілізації, цей громадянин відправляється на медичну комісію, і у разі придатності до військової служби тільки в тому випадку його можуть мобілізувати», – йдеться у повідомленні.

Источник: donpatriot.news


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/politdumkakiev/public_html/wp-content/themes/legatus-theme/includes/single/post-tags.php on line 5
Share

Статьи по теме

Последние новости

Робота над 15-м пакетом санкцій проти Росії почнеться негайно — МЗС Фінляндії

Читать всю статью

Мы в соцсетях

Наши партнеры

UA.TODAY - Украина Сегодня UA.TODAY

EA-LOGISTIC: Международные грузоперевозки – всегда своевременно и надежно!