ПолiтДумка

Учасниця «Холостяка» розповіла, скільки дівчатам платять за зйомки в проєкті

07 декабря
15:25 2022

Погляд багатьох українців прикутий до проєкту «Холостяк-12» та Алекса Топольського, який мріє знайти супутницю на романтичному шоу. У глядачів часто виникають питання, чи дівчата отримують на реаліті гонорар за свою участь у проєкті. Симпатія головного холостяка країни Юлія Кучеренко розсекретила цю інформацію, уточнивши, що вони мають «приємний бонус».

Про це претендентка на серце Топольського розповіла в Instagram-story. Юля любить щиро спілкуватися з підписниками та часто ділиться з ними секретами шоу. Глядач поцікавився, чи давали дівчатам гроші за участь у проєкті.

«Нас підтримували добовими, це був приємний бонус, бо утримуванням ці суми назвати складно», — поділилася художниця в особистому блозі. Далі вона підкреслила, що це не зарплата, не гонорар і не плата за зйомки, як багато хто думає.

Крім того, Юля Медуза повідомила фоловерам, що потрібно зробити для того, щоб потрапити на «Холостяк». Першим кроком є заповнення анкети, наступним – відеопрезентація, яка має зацікавити авторів проєкту. Якщо це станеться, дівчат кличуть на кастинг, де ставлять каверзні та неприємні питання.

Нагадаємо, останній випуск шоу не обійшовся без скандалів. Алексу Топольському довелося перервати церемонію троянд, оскільки він був шокований висловлюваннями дівчат одна про одну.

Источник: news.obozrevatel.com


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/politdumkakiev/public_html/wp-content/themes/legatus-theme/includes/single/post-tags.php on line 5
Share

Статьи по теме

Последние новости

Львівський програміст створив безкоштовний застосунок з вивчення англійської граматики

Читать всю статью

Мы в соцсетях

Наши партнеры

UA.TODAY - Украина Сегодня UA.TODAY

EA-LOGISTIC: Международные грузоперевозки – всегда своевременно и надежно!