ПолiтДумка

Україна модернізує бойові машини піхоти радянських часів

29 ноября
21:26 2023

В умовах повномасштабної війни з Росією оборонна промисловість України продовжує розвиватися в виробництві нової зброї та модернізації існуючих систем озброєння.

Подробиці

Останні зображення в соцмережах демонструють чергову ітерацію модернізації бойових машин піхоти (БМП) радянських часів, які отримали додаткову броню та нову вежу.

Вежа дистанційна, оснащена 30-мм автоматичною гарматою КБП-2, 7,62-мм кулеметом, 30-мм автоматичним гранатометом, а також двома протитанковими ракетами «Бар’єр», встановленими з боків вежі.

Ця нова система озброєння, розроблена приватною українською компанією на ініціативній основі, була запатентована у 2023 році. Вона призначена покращити характеристики базової моделі БМП-1, підвищити вогневу потужність та купчастість вогневих засобів машини.

За даними Defense Express, модернізація БМП-1 є критично важливою справою через невідповідність 73-мм гармати 2А28 «Гром», яка має ручне (частково механізоване) заряджання та застарілі прицільні пристосування, які не відповідають сучасним вимогам бою.

Цей новий варіант модернізації є економічно ефективним методом модернізації та оновлення парку радянської техніки, яка перебуває на озброєнні української армії. Ця ініціатива має першочергове значення, оскільки українські сили продовжують цілодобово чинити опір чисельно та якісно переважаючим російським силам у складних обставинах.

Источник: wheel-news.com

Share

Статьи по теме

Последние новости

Компанія Nokia замінює Huawei на майданчиках Deutsche Telekom у Німеччині

Читать всю статью

Мы в соцсетях

Наши партнеры

UA.TODAY - Украина Сегодня UA.TODAY

EA-LOGISTIC: Международные грузоперевозки – всегда своевременно и надежно!