ПолiтДумка

Українці в Парижі зірвали презентацію книги російської пропагандистки: прикарпатець поділився відео

14 апреля
02:11 2025

На книжковому фестивалі в Парижі Festival du livre de Paris мала відбутися автограф-сесія головної редакторки французької редакції пропагандистської мережі Russia Today Ксенії Федорової. Однак представники української громади зірвали захід.

Про це розповів віцепрезидент Об’єднання українців Франції, уродженець Івано-Франківщини Володимир Когутяк, а також проєктна директорка французького Об’єднання «Єдині за Україну» Оксана Мельничук, передає Громадське.

На кадрах, які показав Когутяк, видно, як група людей із синьо-жовтими прапорами обступає стійку видавництва Fayard, яке й видало книжку Федорової, скандуючи «Солідарність з Україною», поки на тлі лунає звук повітряної тривоги.

На сайті видавництва книжку російської пропагандистки «Заборонена» описують як «історію боротьби за свободу думки, свободу висловлювання, свободу інформування», у якій Федорова, мовляв, «викриває механізми дезінформації у Франції»

«Емманюель Макрон звинуватив нас у тому, що ми є агентами кремля, поширюємо фейкові новини. Arcom також спробувала це довести, але так і не змогла надати жодного доказу можливих порушень. Потрібно було, щоб росія вдерлася в Україну, аби Урсула фон дер Ляєн виправдала нашу заборону на мовлення. Наше вигнання було прописане, запрограмоване, затверджене. Я була приречена на мовчання. Вони перемогли», — наводять уривок книжки у видавництві.

Источник: blitz.if.ua


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/politdumkakiev/public_html/wp-content/themes/legatus-theme/includes/single/post-tags.php on line 5
Share

Статьи по теме

Последние новости

Збитки Укренерго на 168 мільйонів: викрили схему незаконного заволодіння електроенергією

Читать всю статью

Мы в соцсетях

Наши партнеры

UA.TODAY - Украина Сегодня UA.TODAY

EA-LOGISTIC: Международные грузоперевозки – всегда своевременно и надежно!