ПолiтДумка

Український фестиваль в Монреалі вперше пройде у віртуальному форматі

15 сентября
13:56 2020

Український фестиваль в Монреалі (Montreal Ukrainian Festival) відбудеться 3 жовтня й уперше за понад 20 ріків існування пройде онлайн через пандемію коронавірусу.

Як передає Укрінформ, про це йдеться на сторінці заходу в Фейсбуці.

«Дорогі друзі, приєднуйтесь до нас 3 жовтня, щоб відзначити 21-у річницю Українського фестивалю в Монреалі! Вперше у віртуальному форматі», — зазначається у дописі.

Український фестиваль спрямований на поширення української культури і спадщини в Монреалі, зазначається на сайті Montreal Ukrainian Festival. Його організатором виступає Культурна асоціація Св. Володимира (St. Volodymyr Cultural Association).

Гості заходу мають можливість познайомитися з українськими традиціями народних ремесел, музикою, танцями, мистецтвом та кухнею.

Як зазначається, упродовж років фестиваль розрісся від 1-денного заходу з 600 відвідувачами до триденного дійства, яке останніми роками збирало понад 18 000 гостей з канадських провінцій Квебек, Онтаріо та регіону Північного Сходу США.

Источник: ukrinform.ua


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/politdumkakiev/public_html/wp-content/themes/legatus-theme/includes/single/post-tags.php on line 5
Share

Статьи по теме

Последние новости

На Дніпропетровщині розробили наземний роботизований комплекс для військових

Читать всю статью

Мы в соцсетях

Наши партнеры

UA.TODAY - Украина Сегодня UA.TODAY

EA-LOGISTIC: Международные грузоперевозки – всегда своевременно и надежно!