ПолiтДумка

Unity вибачилася та оголосила нові умови зборів з розробників

25 сентября
03:03 2023

Після масових збурень з боку розробників Unity відновила свою цінову політику. Комісія з наступного року стягуватиметься лише з власників підписки Unity Pro та Enterprise, а сама система зборів стане прозорішою.

Комісія застосовуватиметься лише до ігор із виручкою понад $1 млн за останні 12 місяців та загальною кількістю установок понад 1 млн.

Вона буде актуальна тільки для наступного LTS-релізу двигуна, який вийде в 2024 році. Вже існуючі версії проектів, створені на попередніх версіях, не оподатковуватимуться комісією доти, доки не оновляться на новий реліз.

У розробників з’явиться вибір: або ділитися 2,5% виручки з Unity або платити за установки понад поріг. Для більшої прозорості Unity покладатиметься лише дані від клієнтів, а чи не на власні підрахунки. Враховуватимуться лише «первісні взаємодії» з грою, тобто переустановки та інші випадки не обкладатимуться комісією.

Тариф Unity Personal залишиться безкоштовним і не оподатковуватиметься. Також розробники тепер зможуть прибрати сплеш-скрин «Made with Unity».

Щоб допомогти розробникам краще зрозуміти нову цінову політику, Unity запустила спеціальний онлайн-калькулятор для зразкового розрахунку відсотка від виручки та плати за установки.


Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/politdumkakiev/public_html/wp-content/themes/legatus-theme/includes/single/post-tags.php on line 5
Share

Статьи по теме

Последние новости

У межах ІТ-коаліції Україна отримала мережеве обладнання на 2 млн євро від Данії та Люксембургу

Читать всю статью

Мы в соцсетях

Наши партнеры

UA.TODAY - Украина Сегодня UA.TODAY

EA-LOGISTIC: Международные грузоперевозки – всегда своевременно и надежно!