ПолiтДумка

Уряд звільнив голову Держспецзв’язку

Июнь 26
19:20 2020

25 червня Кабінет Міністрів України звільнив голову Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України Валентина Петрова.

«Наступні у нас є кадрові зміни – це звільнення голови Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України з відповідним покладанням обов’язків на заступника», – повідомив на засіданні уряду прем’єр-міністр Денис Шмигаль.

Причини такого кадрового рішення на засіданні не озвучували.

Джерело «Детектора медіа» в уряді повідомило, що ініціатором звільнення пана Петрова був віцепрем’єр-міністр – міністр цифрової трансформації Михайло Федоров.

Валентин Петров – фахівець із кібербезпеки. З 2014 по 2019 роки очолював службу з питань інформаційної безпеки Апарату Ради національної безпеки й оборони України. У тому числі з 2016 по 2019 роки був секретарем національного координаційного центру кібербезпеки при РНБО України. Головою Держспецзв’язку його призначив уряд Олексія Гончарука 16 жовтня 2019 року.

Представник уряду у Верховній Раді Василь Мокан повідомив, що уряд тимчасово поклав виконання обов’язків голови Держспецзв’язку на начальника Головного управління урядового зв’язку Держспецзв’язку Сергія Зотька.

Хоча прем’єр-міністр говорив про покладання обов’язків на заступника. Першим заступником голови Держспецзв’язку є Сергій Сєкунов, заступником – Петро Опаленик.

Рішення уряду поки що не оприлюднено та не набрало чинності.

Источник: detector.media

Share

Статьи по теме

Последние новости

    Анонсирован 6-нанометровый процессор MediaTek Dimensity 1200

Анонсирован 6-нанометровый процессор MediaTek Dimensity 1200

Читать всю статью

Мы в соцсетях

Наши партнеры

Polysad.com - Комнатные цветы и растения, садовые цветы и названия.
CZM.ua - Клиника лечения наркозависимости - ЦЗМ Украина.
Alt-center.com - Наркологическая клиника "Альт-центр".